Abrazyvai

Tiekiame įvairių frakcijų abrazyvus kurie yra ilgaamžiai ir skirti naudojimui metalo apdirbimo pramonėje 

 

Skaldyti plieniniai šratai pasižymi netaisyklinga forma ir aštriomis briaunomis. Skaldyti šratai yra skirti dirbti rankinėje šratavimo kameroje, kur suspausto oro-abrazyvo mišinio principu yra pašalinamas senas dažų sluoksnis ar rūdys. Toks metalo paviršių paruošimas yra esminė sąlyga dažų ar kt. dangos ilgaamžiškumui
Apvalūs plieniniai šratai naudojami metalinių paviršių paruošimui prieš dažymą ar kitą technologinį procesą. Šis abrazyvas skirtas dirbti automatinėje šratavimo mašinoje, kur šratavimo proceso metu rūdys yra pašalinamos nuo metalinių profilių, vamzdžių, lakštų, suvirintų konstrukcijų kt.
Kapotos vielos abrazyvas pritaikytas darbui automatinėje šratavimo mašinioje ir pasižymi ypač ilgu tarnavimo laiku, netrupa, nedulka, neteršia apdorojamo paviršiaus
Plačiai naudojami nerūdijančio plieno, spavotųjų metalų bei nemetalinių (stiklo, akmens, plastiko ir kt.) paviršių apdorojimui.
Priedas abrazyvui „PantaTec ULTIMATE“ - tai specialios cheminės sudėties priedas, skirtas atskirti ir pašalinti tepalą, alyvą nuo metalinių paviršių šratavimo proceso metu.