Privatumo politika

Bendra informacija

IĮ „TG Technika“ gerbia savo lankytojų privatumą ir Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus, todėl garantuoja, kad interneto svetainėje www.gtvblast.lt Jūsų pateikta informacija yra naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš pateikdami užklausą perskaitykite ir susipažinkite su įmonės privatumo politika, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

IĮ „TG Technika“ pasilieka teisę bet kurio metu keisti šias privatumo politikos nuostatas, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šios interneto svetainės prieiga, Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių nuostatų.

Renkama informacija

Kiekvienas mūsų lankytojas yra svarbus ir gerbiamas. Informacija, kurią pateikiate formuodami užklausą (Jūsų vardas, telefono numeris, elektroninis pašto adresas ir teksto laukas) yra reikalinga tam, kad galėtumėme patvirtinti jog gavome Jūsų paklausimą ir operatyviai atsakyti į Jūsų užklausą.

Mes laikomės Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų ir Jūsų asmeniniai duomenys bus saugomi tik Jums sutikus su lankymosi mūsų interneto svetainėje taisyklėmis. Jūsų duomenys nebus naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais. Jūsų pateiktą informaciją naudosime tik norėdami susisiekti ir atsakyti į Jūsų užklausą.

Mes neteikiame Jūsų asmeninių duomenų trečiosioms šalims. Jūsų asmeninę informaciją naudojame siekdami operatyviai atsakyti į Jūsų užklausą. Visa asmeninė lankytojo informacija yra tvarkoma remiantis LR įstatymuose numatytomis nuostatomis ir ES Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu.

Lankytojas, pateikdamas savo asmeninę informaciją sutinka, kad mes galime ją naudoti atsakymo į užklausą tikslais.

Duomenų apsauga

IĮ „TG Technika“ visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos atskleidimo, pakeitimo ar sunaikinimo. Kiekvienas interneto svetainės www.gtvblast.lt lankytojas yra atsakingas už savo pateiktą asmeninę informaciją. Visi kiti Jūsų duomenys yra saugomi, imantis visų reikiamų priemonių kokybiškai apsaugoti renkamai informacijai.

Privatumo politikos pakeitimai

IĮ „TG Technika“ turi teisę keisti privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklalapiu reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybiniu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymuose numatyta tvarka.

Slapuko pavadinimasDuomenų tvarkymo tikslas/ paskirtisSukūrimo momentasGaliojimo laikasNaudojami duomenys
PHPSESSID Standartinis slapukas naudojamas vartotojo sesijai palaikyti Įėjimo į puslapį metu Iki interneto svetainės lango uždarymo Unikalus identifikatorius
_ga Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją Įėjimo į puslapį metu 2 m. Unikalus identifikatorius
_gat Slapukas naudojamas užklausų skaičiui riboti Įėjimo į puslapį metu 1 min. Unikalus identifikatorius
_gid Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją Įėjimo į puslapį metu 48 val. Unikalus identifikatorius
_pk_ses.1.f230 Slapukas naudojamas vartotojo sesijai palaikyti Įėjimo į puslapį metu 24 val. Unikalus identifikatorius