Susipažinkime

UAB „TG Technika“ veiklos specifika – paviršių paruošimo ir dažymo technologiniai sprendimai. Įmonė veiklą vykdo jau nuo 1991-ųjų metų, tad ilgametė patirtis leidžia savo klientams pasiūlyti unikalius, specialiai jų verslo poreikiams pritaikytus sprendimus. Siūloma ne tik standartinė įranga, tačiau ir sprendimai atitinkantys individualius kliento poreikius. UAB „TG Technika“ sukurti įrenginiai sėkmingai tarnauja ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje užsienio šalių, orientuoti į labai skirtingas sferas. Įmonė ne tik atlieka idėjos projekto kūrimo darbus, gamina įrenginius, tačiau ir pasirūpina montavimo darbais, techniniu aptarnavimu, atsarginių dalių tiekimu.

UAB „TG Technika“ socialiai atsakingas bei tvarumo idėjomis besiremiantis verslas, kuris daug dėmesio skiria inovacijoms. Komandos nariai nuolat mokosi, išbandomos modernios technologijos, medžiagos, kurios padeda sukurti ir novatoriškus įrenginius galinčius padėti labai įvairiems verslams optimizuoti savo darbo procesus bei pasiekti našumą.

30+

metų patirtis

100+

profesionalų

200+

klientų

Įmonės siūloma produkcija apima:

  • Šratavimo mašinos ir linijos
  • Šratavimo kameros
  • Įrenginiai šratavimo kameroms
  • Dažymo-džiovinimo kameros
  • Šratavimo kabinetai
  • Filtravimo įrenginiai
  • Ir t.t.

Gaminami įrengimai naudojami daugelyje pramonės šakų: metalo konstrukcijų gamyba, liejimo pramonė, mašinų gamyba, transporto priemonių gamyba ir remontas, žemės ūkio technikos gamyba, laivų statyba ir remontas, vamzdžių gamyba ir remontas, energetika, nerūdijančio plieno apdorojima, aliuminio apdorojimas, dujų balionų gamyba ir remontas ir kitos sferos.

Bendradarbiaukime. Puoselėkime Jūsų verslą kartu.

Projekto įgyvendinimo etapai
Darbo procesas
1. Poreikis ir idėja

Pirmos konsultacijos metu aptariami su užsakovu techninologiniai poreikiai, projektuojama vizija, identifikuojamos galimybės

2. Koncepcijos kūrimas ir įrangos tipo pasirinkimas

Supažindinama su technologija, įrenginiais, jų veikimo principu

3. Komercinis pasiūlymas ir vizualizacija

Paruošiamas komercinis pasiūlymas, aptariamos sąlygos

4. Projektavimas, gamyba ir montavimas

Atliekamas įrenginių konstravimas, gamyba ir montavimas

5. Techninis aptarnavimas

Atliekamas įrenginių techninis aptarnavimas ir priežiūra

ŠALYS, KURIOSE ĮDIEGTA MŪSŲ ĮRANGA
Žemėlapis